• Wybierasz
  kwotę pożyczki
 • Weryfikujemy
  wniosek
 • Otrzymujesz
  pieniądze na konto

FAQ

 • Co to jest pożyczka gotówkowa?

  Termin „pożyczka gotówkowa” oznacza krótkoterminowy kredyt gotówkowy oparty na umowie, na której podstawie pożyczkobiorca uzyskuje ustaloną kwotę od Pożyczkodawcy. Umowa zobowiązuje pożyczkobiorcę do spłacenia pożyczki w określonym terminie. Do całkowitej kwoty pożyczki należy także zaliczyć opłaty dodatkowe, takie jak prowizja oraz odsetki. Proces uzyskania takiej pożyczki gotówkowej jest bardzo prosty, bez konieczności wychodzenia z domu. Po pozytywnej weryfikacji elektronicznego wniosku, na wskazany numer konta w banku zostają przelane środki pieniężne.

 • Ile zapłacę za formalności związane z wygenerowanie wniosku przez partnera travelkasa.pl?

  Nasz serwis nie pobiera żadnych opłat za wygenerowanie wniosku. Gwarantujemy, że wszystkie formalności załatwisz bezpłatnie bez obawy o dodatkowe czy ukryte koszty.

 • O jak wielką sumę pieniędzy mogę aplikować?

  Kwoty jakie można pożyczyć są zależne od Pożyczkodawcy. Z reguły najmniejsze kredyty wynoszą kilkaset złotych, a największe pobierane pożyczki sięgają kwot kilku, kilkunastu tysięcy złotych, a nawet 20.000 złotych.

 • Na jaki okres pożyczam pieniądze?

  Okres spłaty zapisany w umowie stanowi od 5 dni do 1 pełnego roku kalendarzowego.

 • Jak otrzymam uzyskany kredyt?

  Tę kwestię określają warunki naszych partnerów. Z reguły, kwotę pożyczki otrzymujesz przelewem w ciągu zaledwie kilku godzin na wskazane konto bankowe. Dzięki temu, możesz od razu korzystać z dodatkowej gotówki. Realizacja przelewu zależy od dnia złożenia wniosku i jego weryfikacji. Jeśli został on złożony w dzień świąteczny lub w weekend, przelewem zostanie zrealizowany w najbliższym dniu roboczym.

 • Jakie istnieją wymagania wobec pożyczkobiorców?

  Trzeba wiedzieć, że każdy Pożyczkodawca zakłada i ustala własne preferencje i wymagania. O tych indywidualnych dowiesz się zawsze bezpośrednio od niego. Natomiast istnieją takie wymagania, które należy spełniać przy każdym procesie kredytowym. Po pierwsze jest to pełna zdolność do czynności prawnych. Nie ma możliwości udzielenia kredytu osobom nieletnim. Konieczne jest także polskie obywatelstwo. Znaczenie ma także zdolność kredytowa, którą analizuje się na podstawie miesięcznych dochodów i statusu cywilnego.

 • Czy moje dane osobowe, które podaję są bezpieczne?

  Wszystkie dane jakie podajesz, np. imię, nazwisko, numer PESEL, dane kontaktowe są niezbędne do udzielenia pożyczki. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych.

 • Ile czeka się na pożyczkę?

  Cały proces składa się z wypełnienia formularza, weryfikacji oraz udzielenia pożyczki. Weryfikacja aplikacji trwa do około 15 minut. Od pozytywnego zatwierdzenia wniosku do przelewu pieniędzy na Twoje konto mija kilka godzin. Jednak należy wziąć pod uwagę sytuacje niespodziewane i niezależne od Pożyczkodawcy, które mogą spowolnić cały proces.

 • Ile będę mieć do spłaty?

  Całkowity koszt pożyczki znajdziesz na umowie. Miesięczne raty, które należy spłacać składają się z kwoty pożyczonej, prowizji, odsetek i często ubezpieczenia. Przed odpisaniem umowy zostaniesz dokładnie poinformowany, jakie poniesiesz koszty związane z wzięciem pożyczki. W razie nieterminowej spłaty musisz liczyć się z naliczeniem dodatkowych kosztów.

 • Co się dzieje, gdy nie mogę spłacić kredytu w terminie?

  Na tę okoliczność Pożyczkodawcy przewidzieli specjalne procedury. Nikt z nas nie ma wpływu na losowe sytuacje i niespodziewane wypadki. Dlatego, gdy pojawia się trudność w spłacie kredytu można uzyskać przedłużenie spłaty. Termin spłaty może zostać wydłużony o kilka dni lub miesiąc. Należy wtedy wypełnić i wysłać odpowiedni formularz do Pożyczkodawcy. Taka procedura może się wiązać z dodatkową opłatą. Informacji o takiej możliwości Pożyczkodawca udziela przez podpisaniem umowy o udzieleniu pożyczki.

 • Jakie dane osobowe muszę udostępnić?

  Przede wszystkim będą to dane, które potwierdzą Twoją tożsamość. Do nich należą: imię i nazwisko, numer PESEL lub numer i serię dowodu osobistego czy innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Po drugie, przygotuj się na podanie danych kontaktowych takich, jak adres e-mail, czy numer telefonu, po to, by Pożyczkodawca mógł się z Tobą skontaktować. Oprócz tego, należy podać informacje osiąganych dochodach, zdolności kredytowej i stanu cywilnego. Ponadto, warto wskazać numer rachunku bankowego, na który zostanie przelana kwota pożyczki.

 • Czy mogę starać się o więcej niż jedną pożyczkę w tym samym okresie?

  To kwestia uzyskanego limitu kredytowego, nadanego przez Pożyczkodawcę. Otóż limit jest dawany w konsekwencji ustalenia naszej zdolności kredytowej. W związku z tym istnieje możliwość uzyskania więcej niż jednego kredytu w tym samym okresie pod warunkiem, że mieści się w owym limicie. Przykład: Pożyczkodawca ustalił dla nas limit w wysokości 5000 złotych. Uzyskaliśmy jeden kredyt na 1000 złotych. W tych okolicznościach możemy uzyskać kolejny kredyt. W przypadku osiągnięcia danego limitu, taka możliwość nie będzie możliwa. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Pożyczkodawcą.

 • Czy mogę uregulować raty przed umówionym terminem?

  Istnieją dwa sposoby na szybsze spłacenie pobranego kredytu. Jeden opiera się na nadpłacaniu comiesięcznych rat. Znaczy to, że zamiast jednej raty w miesiącu płacimy wysokość dwóch. W naturalnej konsekwencji czas spłaty skraca się o połowę wraz z naliczoną prowizją i odsetkami. Można także uregulować pożyczkę spłacając całą pozostałą należność za jednym razem. W takim wypadku również zostaną odliczone koszty dodatkowe. Oprócz tego, pamiętaj, że zawsze masz możliwość wycofania się z wziętej pożyczki do 14 dni od podpisania umowy bez podawania przyczyny. Aby skorzystać z tego prawa, wystarczy wypełnić stosowne oświadczenie i przesłać go do Pożyczkodawcy. Po akceptacji wniosku, jesteś zobowiązany do zwrotu pożyczonej kwoty.

 • Czy dostanę pożyczkę mając już inną do spłacenia?

  Decyzję o kolejnej pożyczce podejmuje Pożyczkobiorca. Udziela ją w oparciu o informacje dostępnych w Biurze Informacji Kredytowej. W przypadku, gdy masz inne zobowiązania, które spłacasz regularnie i w terminie, a BIK nie posiada żadnych obciążających informacji na Twój temat, pożyczkodawca może udzielić kolejnej pożyczki. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z Pożyczkodawcą.

 • Mam jeszcze kilka nietypowych pytań, gdzie mogę uzyskać odpowiedź na nie?

  Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na dodatkowe pytania, wypełnij formularz kontaktowy. Znajdziesz go na naszej stronie w zakładce „Kontakt”. Zapoznamy się z nadesłanymi pytaniami i postaramy się, jak najszybciej się z Tobą skontaktować i wyczerpująco odpowiedzieć na interesujące Cię tematy.

travelkasa.pl

Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu...

ZŁÓŻ WNIOSEK