• Wybierasz
    kwotę pożyczki
  • Weryfikujemy
    wniosek
  • Otrzymujesz
    pieniądze na konto

Warunki

Nasze pośrednictwo w uzyskaniu pożyczki opiera się na 5 prostych warunkach.

Szybko i bez ryzyka

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste. Wypełniasz formularz, który po wysłaniu do pożyczkodawcy zostanie poddany procesowi weryfikacji. Dalej, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, otrzymujesz szybki przelew na swoje konto bankowe. Nie potrzebujesz wypełniać stosu dokumentów. Nasz serwis gwarantuje, że wszystkie formalności załatwisz z całkowicie bezpłatnie. Nie czekają cię żadne ukryte lub dodatkowe kosztu za wygenerowanie potrzebnego wniosku o udzieleniu pożyczki.

Dyskretnie i bezpiecznie

Zapewniamy pełną dyskrecję. To znaczy, że wszystkie Twoje dane osobowe, jak i reszta innych informacji przekazanych we wniosku są całkowicie poufne. Masz gwarancję niewykorzystywania udostępnionych przez Ciebie danych w celu innym niż proces kredytowy. Ponadto są przetwarzane w zgodzie z powszechnie obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz zasadami regulaminu naszej strony travelkasa.pl. Oprócz tego nasz serwis posiada najwyższe standardy szyfrowania, zapewnione przez specjalny protokół. Znaczy to tyle, że zapewniamy odpowiednią ochronę i bezpieczeństwo dla twoich danych.

Zawsze możesz się rozmyślić

Ta zasada obowiązuje każdego klienta firm pożyczkowych. Zawsze możesz się wycofać z pożyczki. Okres, w którym możesz dokonać takiej decyzji kończy się po 14 dniach od podpisania umowy. Nie musisz podawać żadnej przyczyny. Wystarczy jedynie przesłanie odpowiedniego dokumentu do danego Pożyczkodawcy. Wzór takiego wniosku otrzymasz przed podpisaniem dokumentów o udzieleniu pożyczki. Następnie musisz zwrócić pożyczoną kwotę. Istnieje także możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania. Dzięki temu kwota pożyczki odpowiednio zmniejszy się o okres spłaty, który uległ skróceniu.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Losowe sytuacje są niezależne od nikogo z nas. Na szczęście znaczna większość Pożyczkodawców rozumie problem z losowymi wydarzeniami, które mogą znacznie utrudniać lub nawet uniemożliwić spłatę kredytu. Dlatego Pożyczkodawcy dokładnie przewidują takie sytuacje i oferują możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Z reguły wystarczy uzupełnić stosowny wniosek. Zapoznaj się dokładnie z przewidzianymi procedurami na ten wypadek przed podpisaniem umowy.

Niespłacenie pożyczki

Pożyczka to odpowiedzialne zobowiązanie, które musi zostać spłacone w określonym terminie. Należy mieć świadomość, co do konsekwencji wynikających z niespłacenia kredytu. Otóż, Pożyczkodawcy w takich okolicznościach mogą podejmować czynności windykacyjne i egzekucyjne. Ich kosztami zostanie obarczony pożyczkobiorca. Jeśli Pożyczkobiorca będzie musiał nadal dochodzić się swoich należności, sprawa może wkroczyć na drogę sądową, których koszty będzie musiał pokryć pożyczkobiorca. Warto pamiętać, o regularnej i terminowej spłacie zaciągniętej pożyczki.

travelkasa.pl

Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu...

ZŁÓŻ WNIOSEK