• Wybierasz
    kwotę pożyczki
  • Weryfikujemy
    wniosek
  • Otrzymujesz
    pieniądze na konto

Jak to działa?

Potrzebujesz szybko i bez ryzyka uzyskać pożyczkę? Zapewniamy profesjonalne pośrednictwo w uzyskaniu dodatkowej gotówki i jasne, uczciwe zasady. Czekają Cię jedynie 3 proste kroki.Pierwszy z nich to aplikacja wniosku. Drugi polega na jego weryfikacji oraz akceptacji, a trzeci – już ostatni - to jedynie oczekiwanie na przelanie potrzebnych środków na Twoje konto w banku.

Aplikacja

Wszystko załatwisz korzystając z jednego serwisu. Wystarczy złożyć za jego pośrednictwem elektroniczny wniosek o udzielenie pożyczki. Zanim zabierzesz się za wypełnianie aplikacji, przemyśl jedną ważną kwestię. Mianowicie, jaką kwotę pożyczki potrzebujesz. Dostępne kredyty sięgają sum od kilkuset złotych do kilku, czy kilkunastu tysięcy. We wniosku należy podać dane, które pozwolą na potwierdzenie Twojej tożsamości, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL lub numer dowodu osobistego czy paszportu. Niezbędne są także informacje kontaktowe np. adres e-mail i numer telefonu. Warto także przygotować sobie wcześniej informacje na temat miesięcznych dochodów, historii kredytowej oraz numer konta na, który ma zostać przesłana gotówka. Uzupełnioną aplikację wyślij do weryfikacji. Nie będziesz musiał długo czekać na otrzymanie odpowiedzi.

Weryfikacja

Proces weryfikacyjny wniosku trwa kilka minut. Weryfikowane są wszystkie dane, które podałeś w formularzu, a także określana jest możliwość kredytowa. Każdy Pożyczkodawca z którym współpracujemy ma określony system autoryzacyjny. Zwykle jest to przelanie symbolicznej kwoty (ok. 1 zł) lub rejestracja na stronie partnera. Czynności weryfikacyjne mogą się przedłużyć z uwagi na złożenie wniosku w dzień świąteczny lub w czasie weekendu. Zostają one wznowione w najbliższym dniu roboczym.

Szybki przelew

Ostatni i najprzyjemniejszy etap to uzyskanie potrzebnej gotówki. Gwarantujemy szybki przelew do kilku godzin od pozytywnego zweryfikowania aplikacji. Potrzebna kwota będzie mogła być do Twojej dyspozycji nawet jeszcze tego samego dnia.

Cały proces kredytowy przebiega sprawnie, szybko i bez zbędnego ryzyka. Opiera się na podobnych zasadach, które oferują banki. Lecz to nie wszystko. Otóż, gdybyś w przyszłości potrzebował kolejnego kredytu to możesz uzyskać go u tego samego Pożyczkodawcy. Wówczas zostanie zastosowana zasada tzw. odnawialnej linii pożyczkowej. Jest tylko jeden warunek. Musisz mieć spłaconą wcześniejszą pożyczkę.

Wszystkie dane i informacje, które podajesz w formularzu są całkowicie bezpieczne. Dajemy Ci gwarancję, że nie trafią one w niepowołane ręce. Nie zostaną one także przekazane do innych celów niż pożyczka. Dbamy o ochronę i bezpieczeństwo danych. Są one przetwarzane zgodnie z prawem oraz zasadami zawartymi w regulaminie serwisu oraz polityce prywatności. Ponadto nasz serwis travelkasa.pl wykorzystuje specjalne szyfrowanie danych za pomocą protokołu SSL (ang. Secure Socket Layer), który ogranicza ryzyko ich przechwycenia i wykorzystania przez niepowołane osoby.

travelkasa.pl

Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu...

ZŁÓŻ WNIOSEK